Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 5

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 9,412
· Najnowszy użytkownik: oqazo
Losowa Fotka
CERTYFIKATY ETS
CERTYFIKATY
PROFESJONALNE CV
CERTYFIKATY
PLATFORMA SEVENATIVE
CERTYFIKATY
OFERTA WSPÓŁPRACY


Pragnę przedstawić Państwu moją propozycję nawiązania współpracy dydaktycznej w zakresie prowadzenia kursów języka angielskiego specjalistycznego ukierunkowanego na język Unii Europejskiej.

W wielu placówkach szkolnych czy uczelniach funkcjonują Kółka bądź Kluby Europejskie szerzące wiedzę na temat tej organizacji, jej powstania, głównych organów i sposobu ich działania.

Podobnie młodzież klas maturalnych podejmując coraz częściej decyzje związane z ich przyszłą karierą zawodową w placówkach unijnych wybiera studia ukierunkowane na stosunki międzynarodowe, politologię czy integrację europejską lub europeistykę.


Szkoła językowa, jaką prowadzę zajmuje się świadczeniem usług edukacyjnych w zakresie języka specjalistycznego.

Kursy organizowane przeze mnie obejmują:

- język polityczno-dyplomatyczny
- język Unii Europejskiej
- korespondencja dyplomatyczna
- język wojskowy w strukturach NATO


Wszystkie kursy opierają się na programach autorskich opracowywanych przeze mnie i zatwierdzonych przez metodyka, z którym współpracuję oraz wykładowcami Uniwersytetu Warszawskiego Lingwistyki Stosowanej i Filologii Wschodniosłowiańskich o kierunku filologia i specjalności tłumaczeniowej w zakresie języków specjalistycznych, którzy recenzują podręczniki i skrypty mojego autorstwa oraz wydawane przeze mnie.

Pierwsze z nich z serii „Practical English - Diplomacy and Politics” , „Practical English – European Union” oraz „Practical English – Business and Banking” już znajdują się na rynku księgarskim.

Następne są w trakcie opracowywania przeze mnie i dotyczą polityki unijnej w różnym aspekcie.

Uczestnicy kursów o tej tematyce nie tylko poszerzają swoją wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim rozwijają umiejętności językowe oraz zakres słownictwa specjalistycznego.

W niektórych szkołach i uczelniach opracowywane są programy i klasy autorskie i dlatego pogłębianie tematyki w oparciu o język obcy wydaje się ze wszech miar słuszne i daje większą pewność posługującym się językiem specjalistycznym na przyszłość, czy to podejmując odpowiednio ukierunkowane studia czy też w przyszłej karierze zawodowej.


Powrót do strony głównej

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ankieta
Jaki znasz język obcy?

j.angielski

j.niemiecki

j.francuski

Kalendarz
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Urodziny Urodziny: