Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 21

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 9,412
· Najnowszy użytkownik: oqazo
Losowa Fotka
CERTYFIKATY ETS
CERTYFIKATY
PROFESJONALNE CV
CERTYFIKATY
PLATFORMA SEVENATIVE
CERTYFIKATY
SZKOŁA JĘZYKOWA "JUST ENGLISH"

Pragnę Państwu przedstawić Szkołę Europejskie Centrum Języka Angielskiego “JUST ENGLISH”, która specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego jako języka obcego i funkcjonuje na rynku od 1992 roku, gromadząc w tym czasie wiele doświadczeń metodycznych i organizacyjnych.

Szkoła zajmuje się prowadzeniem kursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie nauczania języka angielskiego ogólnego /General English/ oraz specjalistycznego w zakresie tematyki biznesowej, bankowo-finansowej, marketingu i public relations, turystyczno-hotelarskiej oraz niezwykle istotnej w obecnych czasach UNII EUROPEJSKIEJ /ESP English/.

Wszystkie kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów posiadających odpowiednie doświadczenie, przygotowanie i wiedzę pedagogiczną.

Kursy dostosowywane są i opracowywane w zależności od potrzeb klientów.

Szkoła opracowuje i wydaje podręczniki tematyczne ukierunkowane na różnorodne grupy odbiorców. Każdy kurs rozpoczyna się od określenia poziomu znajomości języka angielskiego w formie testu rozpoziomowującego i kończy się testem w formie pisemnej i ustnej w celu określenia poziomu biegłości i opanowania języka wg czterech sprawności językowych: czytania, rozumienia ze słuchu, pisania, mówienia.

Sposób egzaminowania i oceniania prowadzony jest z zastosowaniem procedur i standardów rekomendowanych przez Radę Europy w Common European Framework of Reference /Europejski System Opisu Kształcenia Językowego/.

Po zdaniu testu uczestnik kursu otrzymuje zaświadczenie ukończenia tego kursu.


Obecnie można uczyć się języka rosyjskiego oraz j. francuskiego.


STRONA GŁÓWNA


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ankieta
Jaki znasz język obcy?

j.angielski

j.niemiecki

j.francuski

Kalendarz
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Urodziny Urodziny: